Etiket: Jo Bo Ah

Jo Bo Ah

Jo Bo Ah

2XWdgyC.gif
Profile
Name: 조보아 / Jo Bo Ah (Jo Boa)
Real name: 조보윤 / Jo Bo Yeon
Profession: Actress
Birthdate: 1991-Aug-22 (age 24)
Birthplace: Daejeon, South Korea
Height: 165cm
Weight: 49kg
Star sign: Leo
Blood Type: A
Family: Younger sister
Talent agency: SidusHQ
TV Shows
Love Cells 2 (Naver TV Cast, 2015)
I Ask of You, Mom (KBS2, 2015)
Missing Noir M (OCN, 2015)
Surplus Princess (tvN, 2014)
Horse Doctor (MBC, 2012)
Shut Up Flower Boy Band (tvN, 2012)
Rainbow Rose (TV Tokyo/Tooniverse, 2012)
Movies
Innocent Thing (2014)
Trivia
Education: Daejeon Banseok High School, Sungkyunkwan University

Surplus Princess/The Mermaid

Surplus Princess/The Mermaid

hcsE3wF.gif
Adı: Surplus Princess/The Mermaid (Ingyeogongjoo)
Yönetmen: Baek Seung-Ryong
Tür: Romantik, Fantastik, Komedi
Bölüm: 10
Ülke: Güney Kore
Oyuncular:
On Joo Wan – Hyun-Myung
Jo Bo Ah – Ha-Ni
Song Jae Rim – Shi-Kyung
Park Ji Soo – Yoon Jin-A
Kim Seul Gi – Hye-Young
Kim Min Kyo – Ji-Yong
Joo hyuk – Nam Big
Lee Sun-Kyu
Ahn Kil Kang – An Ma-Nyeo
Jin Hee Kyung – Company President Jin
Kim Jae-Hwa
Konusu:
Aşık olduğu adam ile yüzleşebilmek için 100 gün içinde insan olmaya karar vermiş ve insanların dünyasında yaşamaya çalışan bir deniz kızının hikayesidir bu dizi. http://www.imdb.com/title/tt4016396/