Etiket: Surplus Princess

Jin Hee Kyung Filmografi

Jin Hee Kyung ,Jin Hui Kyeong,Mom ,Heart to Heart ,Maids ,Surplus Princess ,Firstborn ,Poseidon ,Sunny,Now And Forever ,Dance with Solitude ,Marrying The Mafia ,Jumong,prince of the legend,Suits,Yeo Mi-eul,1968,Jin Hee-kyung,Filmografi,Dr. Prisoner,I Wish I Had a Wife,Gingko Bed,

Hee-kyung Jin, 7 Eylül 1968‘de Güney Kore’de Chollabuk-do’da doğdu. Dr. Prisoner (2019), I Wish I Had a Wife (2001) ve Gingko Bed (1996) ile tanınan oyuncu ve yönetmen.

İsim 진희경 / Jin Hee Kyung (Jin Hui Kyeong)
Meslek Oyuncu, Yönetmen
Doğum Tarihi 7 Eylül 1968
Boy 174 cm.
Kilo 52 kg.
Burcu Başak
Etkin Yıllar 1994-günümüz
Eğitimi Kunsan Universitesi
imdb nm0423080

Okumaya devam et “Jin Hee Kyung Filmografi”

Jo Bo Ah

Jo Bo Ah

2XWdgyC.gif
Profile
Name: 조보아 / Jo Bo Ah (Jo Boa)
Real name: 조보윤 / Jo Bo Yeon
Profession: Actress
Birthdate: 1991-Aug-22 (age 24)
Birthplace: Daejeon, South Korea
Height: 165cm
Weight: 49kg
Star sign: Leo
Blood Type: A
Family: Younger sister
Talent agency: SidusHQ
TV Shows
Love Cells 2 (Naver TV Cast, 2015)
I Ask of You, Mom (KBS2, 2015)
Missing Noir M (OCN, 2015)
Surplus Princess (tvN, 2014)
Horse Doctor (MBC, 2012)
Shut Up Flower Boy Band (tvN, 2012)
Rainbow Rose (TV Tokyo/Tooniverse, 2012)
Movies
Innocent Thing (2014)
Trivia
Education: Daejeon Banseok High School, Sungkyunkwan University

Surplus Princess/The Mermaid

Surplus Princess/The Mermaid

hcsE3wF.gif
Adı: Surplus Princess/The Mermaid (Ingyeogongjoo)
Yönetmen: Baek Seung-Ryong
Tür: Romantik, Fantastik, Komedi
Bölüm: 10
Ülke: Güney Kore
Oyuncular:
On Joo Wan – Hyun-Myung
Jo Bo Ah – Ha-Ni
Song Jae Rim – Shi-Kyung
Park Ji Soo – Yoon Jin-A
Kim Seul Gi – Hye-Young
Kim Min Kyo – Ji-Yong
Joo hyuk – Nam Big
Lee Sun-Kyu
Ahn Kil Kang – An Ma-Nyeo
Jin Hee Kyung – Company President Jin
Kim Jae-Hwa
Konusu:
Aşık olduğu adam ile yüzleşebilmek için 100 gün içinde insan olmaya karar vermiş ve insanların dünyasında yaşamaya çalışan bir deniz kızının hikayesidir bu dizi. http://www.imdb.com/title/tt4016396/

Yeo Mi-eul (Karakter) Jin Hee Kyung – Jumong

Jin Hee Kyung ,Jin Hui Kyeong,Mom ,Heart to Heart ,Maids ,Surplus Princess ,Firstborn ,Poseidon ,Sunny,Now And Forever ,Dance with Solitude ,Marrying The Mafia ,Jumong,prince of the legend,Suits,Yeo Mi-eul,1968,Jin Hee-kyung,Filmografi,Dr. Prisoner,I Wish I Had a Wife,Gingko Bed,

Jin Hee-kyeong =Başrahibe Yeo Mi-eul, Buyeo Krallığı’nın başrahibesiydi. Başlangıçta Komutan Haemosu ve Jumong’u engellemeye çalıştıysa da daha sonra haklı mücadelelerine destek olmuş ve Jumong’un Bong-Ye dağı’ndayken başrahibesi olmuştur.
Jumong / Efsane Prens